22 окт

У нашој школи су  одржане радионице за ученике гимназије као део појекта “ Сви смо исто различити“. Пројекат  организује Удруженјее за социјални, моционални, ментални развој и едукацију младих -i Teentity  из Панчева. овај пројекат је победник програма Superste  Centrifuga за 2018.годину, чији су организатори Erste  banka  и Траг фондација. Пројекат подржава и Одељење за психологију, Филозофског факултета Универзитета у Београду.

Пројекат представља низ едукативних радионица за адолесценте кроз које се младима приближавају појмови и значај социјалних односа, емоција, менталног здравља, указује на важност мотивације, постављање реалних циљева, доношење одлука, изражавање мишљења. Реализатори  радионица су студенти психологије. У току октобра биће одржано више радионица.
radionice Marija 002 radionice Marija 009 radionice Marija 015 radionice Marija 018