Пласмани на Републича такмичења

УСПЕХ НАШИХ УЧЕНИКА

С поносом представљамо резултате које су до сада постигли ученици наше школе. Похвале упућујемо и предметним професорима и надамо се новим успесима на предстојећим такмичењима.

Ученица првог разреда гимназије Милица Ђорђевић пласирала се на Републичко такмичење из математике. Такмичење је одржано 05.03.2016 у Гимназији у Краљеву.

Лазар Томовић, ученик другог разреда гимназије учествовао је на такмичењу под називом Национална географска олимпијада и пласирао се на Републичко такмичење које ће се одржати половином маја. На Окружном такмичењу освојио је трће место.

Јелена Тадић, ученица четвртог разреда образовног профила туристички техничар учествовала је на Окружном такмичењу из руског језика, одржаном 19.3.2016. године у Ваљевској гимназији и трећим местом обезбедила учешће на Републичком такмичењу.