Турнир у Божићном фудалу

Извештај  са Божићног  турнира  у  фудбалу ( мали  фудбал)

Лазаревац  20.12.2019.- 12.01.2020.године

Средња  школа  „Хиљаду  триста  каплара“   је  узела  учешће  на  турниру    у  категорији  кадета  где  је  било  укупно  26  екипа  подељених  у  6  група. Средња  школа  је  била  у групи  са:

-Барутана

-Хиљаду  триста  каплара

-Ла  минерс

-АС инвест

У  групи  смо  заузели  прво  место  са  победама  над  Барутаном  2:1, Ла Минерсом  8:0; Ас инвестом 3:1;

У  осмини  финала смо играли са  екипом  „фото  Шале“  и  победили  са  5:1

• У четвртини  финала поново  смо  се  састали  са  екипом  „ Ас инвест“  и  победили  на  пенале  5:4
  • У полуфиналу  смо  играли  са  екипом  Медошевца  под  називом  „Јевтић  превоз“  и  победили  смо  са  3:1
  • Финале турнира   смо  играли  са  екипом   Колубаре  из  Лазаревца   под  називом  „Пекара белатрикс“  и  изгубили  резултатом  од  2:1

Одиграли  смо  укупно  седам  утакмица  са  шест  победа    и  једном  изгубљеном   и  гол  разликом    26:10.

Ученици  учесници  турнира  су:  Вранешевић  Матија – капитен,  Митровић  Вук, Амдрић  Дејан, Ристивојевић  Никола,  Пантелић  Ђорђе,  Ковачевић  Ђорђе,  Максимовић  Лазар  и  Баић  Александар.

Екипу  водио  професор  физичког  васпитања  Душко  Којић.

????????????????????????????