Саобраћајна олимпијада

У  оквиру  пројекта  „Саобраћајна  олимпијада“, коју  је организовала  Агенција  за  безбедност  саобраћаја  републике  Србије,  ученици  наше  школе  су  учествовали  на  финалној  олимпијади  која  је  одржана  23.12.2022.године  у  Ваљеву.  Такмичиле  су  се  екипе  Ваљева,  Уба,  Осечине, Лајковца, Мионице  и  Љига.  Наши  такмичари: Никола  Ненадовић,  Ања  Јовановић, Мина  Мијаиловић  и  Јован  Прокић  су    успешно  представили  нашу  школу.
Такмичарима  и  навијачима  су  се  обратили  Душан  Борковић,  наш  најбољи  аутомобилиста  и  Бранко  Стаматовић, директор  Агенције  за  безбедност  саобраћаја.
Циљ  овог  такмичења,   у  коме  су  се  средњошколци  надметали  у  знању  из  саобраћаја,   је    да  се  деца  науче  правилном  понашању  у  саобраћају     пре  него  што  седну  за  волан.